A další týden je fuč… a zase New York!

… no, letí to.

Naposledy jsem psala po svém místním letu na B737 (nikdy víc, prosím), další den mě čekala pohotovost, ale nikdo mě z tepla domova na let nevytáhl, díky moc, dispečinku!

V sobotu jsem měla letět v 8,15h ráno Shenzhen, vzbudila jsem se v 5,10h ráno, chvilku před zvoněním budíku a našla jsem na mobilu zprávu, že let byl zrušen a místo toho mám pohotovost na bázi. Tak jsem si začala balit kufry, uniformy, kdyby mi náhodou dali let… ale o pár minut později jsem si zkontrolovala svoji aplikaci v mobilu a pohotovost mi změnili na normální, tedy domácí. Takže pohoda, mohla jsem si zalézt zpět do postele a doufat, že mi stejně nikdo volat nebude. Odpoledne jsem si zašla do posilovny, kterou máme v přízemí budovy, kde bydlíme, zkrátka celkem normální den.

Psal mi náš supervisor, zda bych letěla další týden do New Yorku, že potřebují někoho na akci v HNA Group headquarters v centru NY. Tak jsem souhlasila, aby ne, jednalo se o ten dlouhý pobyt, 3 noci, byla bych pako, kdybych odmítla!

V neděli jsem měla volno a s Káťou jsme se domluvily, že půjdeme na akrobatickou show. Užila jsem si po dlouhé době cestu metrem, pak jsme měly čas na kafe a přesunuly jsme se do divadla „Jinsha theatre“. Většinu času jsme zíraly s pusou dokořán, fakt klobouk dolů!

Pouze jsme byly zklamané z chování návštěvníků, nechápu, někdo přijde pozdě a ještě ruší, mluví nahlas a očekává, že snad sežene super místa vpředu, i když přišel 15min po začátku představení. Na pěst! Poté na konci akce se všichni účinkující přicházeli postupně uklonit a netrpěliví Číňané už honem pospíchali ze sálu, no opět jsem rozdávala nenávistné pohledy…fakt žádné slušné chování…

Po akci jsme si chtěly jet dát qingbuliang (tradiční dezert z ostrova Hainan, ňam), ale bohužel, místo bylo zrušeno, tak jsme skončily na sushi 🙂 pak ještě v supermarketu, koupila jsem Kátě něco malého k narozkám, které měla další den. Její oslavy jsem se večer zúčastnit nemohla, protože jsem musela letět jako cestující odpoledne do Chengdu, odkud mě čekal v úterý let do New Yorku.

Na letu jsem byla v business class i s Natachou z naši skupiny na výcvik, takže jsem byla ráda. A ještě radši, když jsem zjistila, že v business class jsou jen 2 cestující ☺tak jsme za pár minut dokončily servis a šly jsme pomoci do economy class, abychom skončili rychleji a měli tak všichni z posádky fajn dlouhý odpočinek.

Po příjezdu na hotel za mnou dorazil i Aleks, jak jinak ♥ první den jsem byla docela rozbitá z časového posunu a většinu dne jsem prospala. Večer jsme měli „rande“, hezké oblečení, večeře, víno, bylo to moc fajn!

Druhý den jsme ráno jeli do centra do kočičí kavárny Koneko na pozdní snídani, jsem ráda, že Aleks toleruje moji úchylku na kočky ☺ dala jsem si wafle s nutellou, pohladila si pár chlupáčů a museli jsme jet zpět na Long Beach na hotel.

Potřebovala jsem se totiž nachystat na tu akci v centru, uniforma, vlasy atd. a jela jsem se dvěma kolegy zpět do centra, konkrétně na Park Avenue, mrakodrap společnosti HNA Group, 40.patro, byla to menší oslava čínského nového roku, já měla za úkol rozdávat welcome drinky, což mi dalo trochu zabrat, protože tác s panáky 52% čínského tradičního alkoholu mi stačilo jen držet a cítit, ble 😀  já nechápu, že to mohou pít, tak silný?!

Před půl 11 večer jsem dorazila zpět na hotel a nemohla jsem se dočkat postele.

Třetí den byl opět takový líný, hlavně jsem chtěla nabrat energii na noční let zpět do Číny. Odpoledne jsme si jen zašli do japonské restaurace pro nudlovou polévku a do Starbucks pro kafe. Aleks vyrazil na letiště v 18h, odkud letěl zpět do Toronta. Já se snažila ještě trochu před letem spát, ale na hotelu si asi skupinka děti hrála na schovku, nebo nevím na co, každopádně lítali po chodbě a dělali hrozný hluk…. takže jsem na let šla taková rozlámaná…

Na letu zpět jsme měli naštěstí více cestujících v business class, tak jsem alespoň měla šanci se trochu probrat. Před 6h ráno jsme přistáli v Chongqingu, v mém oblíbeném hotelu mě čekal fajn spánek, dlouhý relax ve vaně, zkrátka taková regenerace 🙂

Večer jsem letěla zpět do Pekingu jako cestující a dorazila jsem domů někdy kolem půl 1 ráno, pokecaly jsme s Laurou, která se stejný večer vrátila z Chicaga.

Dneska je pondělí, většina z vás asi zahájila pracovní týden, ale pro mě nastaly 2 volné dny ♥ máme takový domácí den, vyprat uniformy, za chvíli by měla dorazit i Maria, tak se zase sejdeme.

Ve středu mám pohotovost a ve čtvrtek bych měla letět do Šanghaje jako cestující, v noci na pátek pak do Bruselu na 3dny – ale uvidíme, možná si vyměním let, abych s Laurou letěla do Říma, nebo mi to celý rozbije středeční pohotovost… ono se nedá nic moc plánovat, člověk nikdy pořádně neví, co mu nakonec „přistane“ v plánku ☺

❤ Mějte fajn týden ❤

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *