A máme tu další rok…

… nový rok, avšak vše při starém!
Jak jsem psala v předchozím článku, ke konci roku jsem si docela užila pohodu. Měly jsme zase šanci potkat se s holkama, s Mariou jsme si předaly dárky, dostala jsem od ní roztomilý župan a pyžamo/domácí set od T. Hilfigera, včetně masky na spaní – tady je vidět, co nejčastěji dělám 🙂

Samozřejmě bylo dost času i na posilovnu, poslední dobou se snažím chodit častěji. Chci se udržet ve formě, být trochu silnější a lehce vytvarovat některé partie :)) pokud jsem na letu, tak jím fakt nepravidelně a neřeším, jestli je noc/ráno, hlavně mám na letu občas hrozný chutě se nacpat vším možným… ale snažím se to hlídat, jinak bych za chvilku ani neprošla uličkou v letadle.

Na Silvestra jsme s Laurou jely nakoupit, abychom připravily občerstvení a taky jsme se rovnou stavily na oběd v naší oblíbené restauraci. Je to jak taková naše další báze, vždycky tam potkáme někoho z práce, ať už piloty nebo letuchy, nebo kolegy z jiné společnosti. Já si tam pokaždé dávám hovězí polévku se zeleninou, dobře tam vaří a hlavně „normální“ jídla… 

Odpoledne jsem uvařila zeleninovou polévku a s Laurou jsme nachystaly chlebíčky/jednohubky, ozval se totiž kolega, co bydlí ve stejné budově, že se u něj sejde pár lidí, tak ať taky dorazíme. No a nechtěly jsme přijít s prázdnou. Večer k nám přišla Maria a vyrazily jsme do 4. patra. Bylo tam pár kolegů, docela fajn akce. Někteří pak ještě po půlnoci pokračovali slavit do centra, my se přesunuly k nám na byt.

Já si Silvestra užila s nealko pivem, protože mi 1. ledna v 5h ráno začala pohotovost. Let mi večer před nedali, tak jsem čekala hovor někdy ráno, ale rozhodli se, že mě ještě nechají v klídku doma…byla jsem ráda, měla jsem vlastně volno od 28.prosince do 2.ledna, takže paráda. To se jen tak opakovat nebude, si myslím… Jinak jsem si pak psala s Aleksem a vedli jsme takovou fajn konverzaci, tak uvidíme, co nám tenhle nový rok přinese!

2.ledna jsem měla meeting s posádkou letu do Berlína, který byl další den. Byl to zase jeden speciální let, takže všichni plašili (kromě mě samozřejmě) a stresovali. Do Berlína jsem se docela těšila, byla jsem tam naposled v srpnu minulého roku a je fajn občas letět Evropu a ne jen lety do Ameriky. I když preferuji létat Boeingem 787, než Airbusem 330, kterým se zrovna létá Berlín. Nic zvláštního jsem neměla v plánu, jen si odpočinout, užít dobré snídaně na hotelu, mrknout trochu do města, něco málo nakoupit, zajít do posilky a to je všecko. Po dloooouhý době jsem měla kebab! Posádka byla v pohodě, až na vedoucí letu, se kterou jsem letěla jednou minulý rok v únoru a od tý doby se nemusíme, takže jsme se úspěšně ignorovaly. Na letu zpět do Pekingu jsme měli inspektora společnosti Skytrax, ale byl celou dobu v economy class, tak jsem s ním z business class moc do kontaktu nepřišla (ufff).

V sobotu před polednem jsem doletěla domů a jen co jsem ze sebe shodila uniformu, volala jsem Aleksovi, 6.1. jsou totiž jeho narozeniny 🙂 měla jsem pro něj takový pěkný dárek v podobě fotek  a pak jsem mu domů objednala dárkový koš s věcmi, které má rád. Udělalo mu to velkou radost a mně tím pádem taky! Pak jsem zbytek soboty prospala, na letu jsme neměli vůbec žádný odpočinek a byla jsem parádně rozbitá.

V neděli dorazila Laura domů někdy v 7h ráno z Bruselu. Já se většinu dne povalovala, prala, pak jsem šla do posilovny se trochu kamarádit s činkami a strojemi.

Večer jsme šly s Laurou, Mariou, Káťou a Laurou (Francie) na jídlo a vodní dýmku – ano, opět oblíbená restaurace…

Tentokrát jsem si moc pohody doma neužila, protože jsem dnes odpoledne už zase letěla do Chengdu, odkud zítra letím… NEW YORK! Což jsem absolutně nečekala, navíc tam budu mít cca 3 dny, prostě bomba. Říkala jsem to Aleksovi a … přiletí za mnou … takže se moooc těším! Toronto, Boston – šance vidět se, nyní to bude i NY. Mám z toho radost, neskutečnou.

Doufám, že jste do nového roku vkročili tou pravou nohou a daří se vám! ☺

A pokud jste si dali nějaká předsevzetí, snad se jich pevně držíte

Já na novoroční předsevzetí moc nejsem, pokud chci něco změnit, tak určitě nebudu čekat na nový rok.

Mějte se! Z Chengdu zdraví Irys

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *