Brusel, Gent, trápení se zuby, LA, ale již dnes v noci směr nová destinace!

Naposledy jsem se ozvala někdy kolem 12. února…

Na Valentýna mi na pohotovost dali nejkratší možný let Peking – Hohhot (jo, je to jak chobot ?), let cca 45min tam a to stejné zpět, servis se v business class ani pomalu nedá stihnout, člověk sotva vstane a hned si zase musí sedat na přistání. Ale měla jsem fajn vedoucí letu, se kterou jsem už předtím letěla a taky kolegyni v business class, tak samozřejmě chtěly fotky se světlovlasou cizinkou.

Pak jsem měla tři dny v Bruselu, těšila jsem se, protože jsem tam byla naposled někdy před rokem. Lítáme tam i B787 ze Šanghaje, chytila jsem dlouhý pobyt, bomba! Jenže už asi 3 dny před tímto letem jsem začala mít problémy se zubem. Nevěděla jsem ale se kterým, bolela mě celá pravá strana, nahoře i dole. Nějak jsem to zachraňovala prášky, které ale nakonec moc nezabíraly… a když mě jedno odpoledne v Bruselu v metru cestou do města zase chytla bolest jako kráva (pardon!), tak jsem na mapě našla nejbližšího zubaře a šla. Vzal mě, provizorně mi spravil sedmičku vpravo nahoře, od které jsem byla přesvědčena, že bolest pochází, zaplatila jsem 133,5Euro a jela zpět na hotel. Bohužel bolest nepřestala a až další den jsem zjistila, že bolest je od pětky vpravo dole… naštěstí se to lehce zklidnilo.

Alespoň den před odletem jsem se jela podívat do Gentu, Brusel jsem si prošla trochu den předem a navíc to tam znám už z mých letů před rokem, chtěla jsem vidět něco nového. Navíc to vlakem není tak daleko, svítilo slunce (i když byla fuuuj zima) a já se potřebovala po trpění v posteli se zubem trochu provětrat.

Je to nádherný město, prošla jsem pár památek, které mi mapy označily, že stojí za návštěvu. Připadala jsem si, jak kdybych se vrátila několik století zpět, všechny ty budovy a katedrály a mosty a … no, fakt krása!!

Večer jsem šla omrknout bazén, který v hotelu naposledy, co jsem tam byla, ještě nebyl, pak jsem se dokopala jít něco sníst, když se zub zase trochu zklidnil, zabalila jsem si kufry a šla jsem spát, ráno nastal čas frčet zpět do Šanghaje a pak do Pekingu jako cestující.

Na další den po příletu mě čekala návštěva zubaře, chtěla jsem to co nejdříve vyřešit. Čištění kanálků… fajn, přežila jsem. Šla jsem s Mariou, ta taky vyřizovala nějaké své zdravotní problémy, s napůl umrtvenou pusou a kousáním na levé straně jsem se poprala s mňamkou v Element Fresh a jely jsme zase domů.

Letěla jsem do Chongqingu jako cestující a užila si fajn výhled z mého oblíbeného hotelu (vana!). 

Odtamtud pak do Los Angeles, ale absolutně jsem nevylezla z hotelu, prospala jsem celý den. Nespala jsem samozřejmě v noci, klasika, začala jsem usínat pořádně až ráno. Nojo, 16hodinový rozdíl, paráda 🙂

Jakmile jsem byla zpět v Pekingu, čekalo mě poslední únorový den opět rande s paní zubařkou. Zub uvnitř čistila a tentokrát mi ho provizorně uzavřela, což byl asi blbý nápad. Hned další den mě to začlo bolet nějak víc, jenže jsem pak měla dva dny místní lety…

(Haha, kdo by to byl řekl, že ta spokojeně usmívající se letucha trpí bolestí ?)

Objednaná na 3. návštěvu jsem byla na pondělí 5.března… v neděli jsem byla celý den v posteli a potichu si trpěla s ledem na tváři. Byla jsem ráda, že jsem si alespoň vyžehlila uniformu a zabalila kufry na další let. Měla jsem radost, jak jsem poslední dny nebyla líná chystat si večeře a barevné snídaně a pak mi to zkazí PITOMEJ zub, že jsem ani nebyla schopna snídani dojíst (šnečí tempo, opatrně, pouze levá strana, hlavně se jakkoliv nedotknout pětky vpravo dole).

Jo! A v neděli jsem si ještě k tomu nasekla vnitřní stranu spodního rtu. Chtěla jsem si vzít knížku z poličky u postele, před kterou byla čtečka. No a čtečce se to nelíbilo a nějak vyletěla a dopadla mi přímo na čumák :)) fajn den, opravdu!

Teď v pondělí v 9h ráno mě čekala má 3.návštěva zubařky. Plánovala zub dočistit a uzavřít. Jenže jsem ji říkala, jak to bolí pod zubem a ona byla překvapena, že tohle se jí ještě nestalo. Hmm. Tak odstranila provizorní výplň a čistila ho, že tam mám zánět (překvapivě!) a jak ten zub byl uzavřen,… no, bomba. Tak mám v zubu zase kus vaty a musím vydržet do další návštěvy příští pondělí. Chtěla, abych přišla tuto středu, ale bohužel, konečně mi vyšla žádost o jeden moc fajn let. Po návštěvě jsem se snažila dospat brzké vstávání a hodinku, co jsem byla vzhůru od 4h ráno kvůli bolesti… ale spánek nic moc a pak mě vzbudilo klepání na dveře, přišel mi balíček od Lush.nLush jsem si dost oblíbila a vždy jsem zkoušela jen bomby a čistící masky, vyhovovaly mi a potřebovala jsem vyzkoušet víc těchto super cruelty-free produktů.  Tak mi to aspoň trochu zvedlo náladu.

Odpoledne jsem nahodila uniformu a letěla Peking-Shenzhen. Ale už ne zpátky! Mám tu cca 24h v hotelu, odkud dnes pozdě večer letím jednu z našich novějších destinací… CAIRNS ♥️ přiletím ve středu ráno a odletím zase až v neděli, no není to dobrý? Hodně dobrý! Snad mi vyjde počasí a bude hezky. A když ne, i tak si to užiju.

Austrálie už mi chyběla, naposledy jsem si užila Sydney a Melbourne asi taky minulý rok v březnu.

Jen doufám, že zub bude v pohodě. Cítím na tváři, že tam vevnitř něco je, bolí to, když si sáhnu na místo pod zubem na čelisti (asi nejsem nejlepší na popisování, ale asi víte, co myslím, né?!?)… Nechci strávit dny v Cairns v hotelovém pokoji s bolestí. Musí to být prostě dobrý, musí!!!

Jinak tenhle „hotel“ je snad nejhorší. Od ráno tu něco vrtají a jsou neskutečně hluční. Ale to mi vadí všeobecně v Číně všude, uklízečky na sebe pokřikují, nezáleží na tom, zda je brzy ráno, nebo noc… nechápu. Tak jsem si ráno zacpala uši špunty a snažila se spát trochu víc, ale nějak mi to nešlo. Teď se jen tak povaluji před letem a užívám si relax, než bude čas nahodit uniformu a makeup. Samozřejmě mám v uších sluchátka s hlasitou hudbou, abych neslyšela vřískající dohadující se Číňany…

A let bude super – v business class nikdo, v economy pouze cca 35 cestujících…jak je to nová linka, tak se to asi ještě tolik „neprofláklo“… – no, jedině dobře pro mě! Ale i tak je to krátký let, jen cca 7hodin, strašně se těším do Cairns, už ať tam jsem!!!

S Laurou jsem se docela dlouho neviděla, v Pekingu jsme se minuly a pak letěla domů na pár dní na narozeniny, přiletěla zpět dnes v poledne a já odletěla včera večer. Tak se těším, až se potkáme a budeme mít šanci trochu oslavit její narozky.

Tak faaaajn úterý, ať už hlavně přijde brzy to jaro, jó?! Chci už nosit tenisky a sáčka, topy a šaty a tak :))

Pac ♥

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *