Hurá, už zase lítám! Natáčení a první let po delší pauze za mnou…

Natáčení mám za sebou a konečně se mohu zase naplno věnovat své práci, jupí! Jasně, je to fajn, dělat OBČAS něco jiného a trochu si to zpestřit, ale někdy to trochu (hodně) překračuje hranice a člověk tím nezíská žádné výhody, ba naopak.

Natáčení

Jednalo se o natáčení nových bezpečnostních instrukcí, co se pouští cestujícím v letadle před odletem a pak také video k propagaci společnosti v TV (BBC, CNN atd.). Celé to začalo 14. května v Pekingu, kdy jsem se musela dostavit na zkoušku make-upu a celkové image, uniformy. Další den jsme brzy ráno odjeli k Tianjinu, natáčeli až cca do 22h večer a následující den od cca 6h ráno. Fuj, tohle bylo na tom fakt to nejhorší. Skončilo se vždy pozdě večer a hned ráno se brzy začínalo.

V Tianjinu jsme natáčeli v koncertní hale, za což jsem byla moc ráda, připomnělo mi to trochu moje studentská léta na konzervatoři, haha ☺ mají tam fakt krásný sál! Skončilo se asi v 19h večer – wow! Tak jsme pak s kolegyní Corou a dalšími z týmu zašly na sushi.

Den poté se natáčelo v zábavním parku, večer přesun zpět do Pekingu. To jsme začaly asi až kolem 11h dopoledne, ale skončilo se až o půl páté ráno 🙁 takže jsme měli další den volno.

Letěla jsem do Sanyi , kde jsem zašla na večeři s Mariou. V Pekingu se někdy nepotkáme, i když bydlíme vedle sebe a potkáme se na jihu Číny… jela tam na výlet z Haikou, kde je na obnovu víza. V Sanyě je vedro jak blázen, brrrr.

Natáčeli jsme na lodi  a pak jsme jeli do města Lingshui, které je asi přes hoďku autem. Loďkou na Monkey Islet a na pláž. To byl ráj! Než jsme zjistili, že nás žerou komáři… pokračovalo se tam i další den, jen o kousek dál. No, ale nic moc, byla jsem v uniformě včetně saka a klobouku, silonky, podpatky.. na pláži… trošku smažený kuře ☺

Pozdě večer jsme jeli rychlovlakem do Haikou a tam jsme natáčeli v letadle. Konečně místo, kde jsem si v té uniformě nepřipadala jak blázen. Skončilo se docela brzy odpoledne a jela jsem do města s Mariou, sranda, že jsme se zase mohly potkat ☺

Čekal mě let zpět do Pekingu, večer jsem alespoň mohla vyrazit na večeři s holkama a přesunula jsem se do hotelu (abych ráno nemusela vstávat ještě mnohem dříve, natáčení bylo na druhé straně Pekingu). Opět zábavní park a později odpoledne obrovská hala, kde se dotočil zbytek a bylo HOTOVO, HURÁ! 25. května kolem půl jedné ráno jsem se dostala domů a byla šťastná, že je to za námi.

Dlouho jsme s Laurou chtěly vyrazit na nějaký koncert, tak se nám to konečně povedlo. A byl to Joshua Bell & Academy of St Martin in the Fields v National Centre for the Performing Arts ♥ Koncert bomba! Jen spousta lidí asi neví, jak se na takovou událost obléci, kšiltovka, legíny, sportovní boty, trička… naprosto běžná věc. Tleskání již po první větě koncertu, taky normálka. Ale mohlo by to být mnohem horší ☺ Poté jsme zajely do La Bottega – italská restaurace ve čtvrti Sanlitun, ňamka.

 

A bylo na čase… VRÁTIT SE DO NORMÁLNÍHO REŽIMU!

Čekal mě 28. května moc fajn let – Tianjin-Vancouver, který spustili 25.května, takže ještě čerstvá nová linka. Posádka super, málo cestujících, paráda. Doletěla jsem v pondělí cca v 9h ráno a odlet byl až v pátek kolem 11h dopoledne. Myslela jsem, jak si užiju novou destinaci, ale… kdepak. Během odpočinku na letu jsem nemohla spát a tak jsem přemýšlela a vymyslela jsem si super plán. Poletím do Toronta za Aleksem! Sice je to přes 4h let na druhý konec Kanady, ale co, pořád je to stejná země, ne? 😀 Tak jsem nasedla v 15h na letadlo a bylo to. Aleks si pro mě přijel a já si mohla užít pár šťastných dní ♥

Šli jsme se podívat na zámek Casa Loma a poté mi Aleks ukázal něco málo z jeho univerzity, nebo jsme se jen tak poflakovali doma s jídlem a užívali jsme si, že se konečně zase vidíme.

Ve čtvrtek odpoledne jsem bohužel už musela zase odletět, abych měla jistotu, že kdyby bylo zpoždění, nebo nějaký problém, stihnu náš let zpět do Číny, haha ☺ Jsem ale moc ráda, že jsem se takhle rozhodla. Určitě by mi to bylo líto, kdybych zůstala ve Vancouveru.

Včera jsme se sešly s Mariou, Laurou a Káťou, takže klasika jídlo, jak jinak…

Dnes jsem doma, balila jsem si kufry na další let a odpočívala.

6. června tedy konečně měníme uniformy ♥ těším se, i když jsem si novou uniformu užívala dost už někdy od července minulého roku na focení a různé aktivity. Takže na můj další let mám na let tam starou letní uniformu a zpět už poletím v novém. No, nejsem nadšená, že musím táhnout dvě uniformy, celkem čtvery páry bot.., ale co se dá dělat.

Zítra letím z Chongqingu do Los Angeles, ale zase tam mám jen krátký pobyt a vím, jak jsem byla minule celou dobu naprosto nepoužitelná a rozbitá, takže… No, nic moc tam neplánuji, uvidíme, jak to dopadne 🙂

Jinak po Tianjinu jezdí autobus s mojí fotkou, ha!

MĚJTE FAJN TÝDEN ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *