Leden zdá se být fajn.

Užila jsem si Berlín, New York s Aleksem, narozeninový pobyt doma s rodinou a jedno Toronto zase s Aleksem, pro mě na pohodu měsíc, 4 mezinárodní lety a jeden místní a lalala, 106h 41min nalítáno ✈ o jednu minutu méně, než předchozí měsíc!

V New Yorku máme hotel na Long Beach, což je docela kus od centra, ale pohled na oceán je úžasný. Jen kdyby nebyla taková zima! Sníh na pláži je trochu divný… snad mě tam pošlou v létě, na střeše hotelu mají fajn bazén :)) Doletěla jsem v noci, samozřejmě nejsem vůbec dobrá ve spaní, tedy i když jsem vyřízená po skoro 15h letu, časový posun mě rozbíjí a já nespím. Takže jsem vyřízená a musím to zkrátka dospávat během dne. První den odpoledne jsme se jen prošli po pláži, mrzly nám zadky a tak jsme jen skočili pro jídlo a to bylo vše. U oceánu byla fakt kosa a vítr, že se to nedalo. Ale ten západ slunce….mmmm! Další den jsme jeli do centra, chtěla jsem hlavně do Central Parku, což je moje srdcovka. I když počasí bylo takové smutné, všecko kolem tálo, tak Central Park pro mě bude prostě kouzelný za každé situace ☺ tak jsme se prošli, narazili na nahatou veverku ☺ ale asi chudák to bylo proto, že byla nějaká nemocná, jinak nevím o tom, že by tento druh existoval :)) pak jsme se chvilku ohřáli ve Starbucks, směrovali na Columbus Circle, kde jsem chtěla Aleksovi ještě koupit v knihkupectví dodatečně něco k narozeninám, koupili jsme jídlo a pomalu zas vyrazili směr Long Beach.

Další den opět takový válecí, chtěla jsem na pláž nasbírat nějaké pěkné mušle, ale venku byla hrozná mlha, že bych snad ani žádnou nenašla… později odpoledne Aleks odjel na letiště a já šla spát, abych byla trochu víc fit na let zpět. Spala jsem až do večera jako zabitá. Kolem 11h večer nastal čas frčet na letiště a pak směr Čína, Chongqing. Tam jsme přistáli ráno, na hotelu jsem spala do odpoledne. Můj oblíbený hotel s hezkou koupelnou a vanou, takže jsem si užila i fajn relax a večer se proletěla zpět do Pekingu už jen jako cestující.

V Pekingu klasika převážně relax, teď je tu dost zima a já jsem zmrzlina, takže mi dělá velký problém vyrazit někam ven.. s Laurou jsme alespoň jely na sushi a pak jsem měla jeden místní ranní let. Už si ani nepamatuji kam, ale vím, že jsem před letem nemohla celou noc spát. Nevím, zda jsem se ještě nesrovnala po New Yorku, nebo jsem byla ve stresu, že zaspím, i když nebylo to tak moc brzy ráno,…. prostě to nechápu.

Volný den a v noci jsem měla let, na který jsem si dala žádost a vyšlo to > Prahaaaa! Takže 19.ledna, na moje narozeniny, nejlepší let ! Na bázi před půlnocí za mnou přijela Laura (která předstírala, že jde spát ) a dovezla mi k narozeninám dort 🙂 posádka mi pak v čínštině zazpívala happy birthday a já si nesla dortík na let… na letu bylo hlavně fajn, že jsem letěla s Káťou, takže paráda ♥

Po přistání v Praze jsem na hotelu měla čas na sprchu a jely jsme s Káťou na nádraží, kde byla chvilka na menší snídani, pak Káťa musela na vlak domů a já se jen přesunula do Holešovic na bus a směr domů!

Další malá snídaně doma s rodiči a jela jsem se ségrou vybrat si dárek k narozkám a na kafe + dort, vybrala jsem si prstýnek asi za 3 minuty, se mnou je prostě jednoduchý nakupovat! Pak jsem byla až do večera doma, ve 14h mi dorazil další dárek od Laury – koš plný tulipánů ♥moje nejoblíbenější květiny… včetně přání v angličtině-rumunštině-češtině! Odpoledne se u nás ještě stavila ségra s rodinou, tak jsme chvilku poseděli a večer jsem se chystala na večeři/vínko s kamarádkou Denčou, kterou jsem naposled viděla v květnu minulý rok. Znám ji od roku 2008 a přežily jsme konzervatoř spolu ☺ tak jsme zašly do restaurace typické pro naše studijní dny a bylo to jako za starých časů 🙂

Další den mě čekal oběd a oslava s rodinou ♥ večer se dostavila hrozná únava, tak jsem vytuhla v 8h večer v obýváku na gauči a ostatní to oslavili za mě 🙂 dostala jsem pěkné dárky, bylo fajn se hlavně se všema zase vidět ♥ a mamka mi upekla medovník, občas peče i na objednávku, můžete ji kontaktovat ☺

V neděli už to bylo trochu víc relaxační, jela jsem odvézt domů bráchu a omrkla jejich nového kocoura,,, odpoledne jsem akorát zjistila, že jsem pako a koupila jsme si na večer v 18h místo jízdenky na bus do Prahy jízdenku z Prahy a samozřejmě ten den byly jízdenky vyprodané, musela jsem jet až ve 20h večer, což mě netěšilo, protože mě čekalo vstávání v pondělí ve 4h ráno, fuuuj! Ale přežila jsem a po doletu zpět jsem spala s menšími přestávkami od úterního rána až do středečního odpoledne.

A jelikož jsem si úspěšně vyměnila let, v sobotu jsem letěla do Toronta, takže Aleeeeeks♥ od něj jsem dostala kočičí náušnice, protože ví, že jsem do koček blázen.

Jinak na bázi je nově velký billboard s fotkou z focení v létě v Haikou 🙂

Jinak byste nevěřili, ale u psaní tohoto článku trošku trpím – ale hezkým způsobem pro mě 🙂 šla jsem na další tetování, obrázek jsem měla vybraný hooodně dlouho, v počítači uložený asi od roku 2008, jen jsem čekala na správný čas 🙂 Fotku přidám, až to bude komplet hotové. Ve studiu jsem nyní cca 4hodiny a ještě zbývá kousek, takže tohle je můj den volna! Ale alespoň jsem vstala dříve, než obvykle, haha :))

Čeká mě zítra volno, pak místní let do Urumqi na pidi letadle Boeing 737, kterým naštěstí nelétám ? ale musím splnit povinnou inspekci… a Shenzhen, už na větším ptáčkovi 787 ✈ nedostala jsem mezinárodní let, protože jsem měla mít začátkem února focení, ale to je nakonec posunuté, tak uvidíme, co mi do plánku hodí místo toho…

K volbám se vyjadřovat nebudu, ale je to… hrozný… ?

Mějte se faaaajn!?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − eleven =