Léto, část druhá: SRPEN

A máme tu další moc vyvedený měsíc! Konečně jsem měla kousíček rodiny na návštěvě tady v Pekingu! ♥

…ale tak popořadě. Začalo to výletem s Laurou a jejím přítelem Antoniem.

LONGQING GORGE

Výlety mimo Peking jsou super. Vypadnout z toho ruchu do přírody, ach! Vstávání brzy ráno, ale to se dá přežít. Tentokrát jsem vybrala Lonqging Gorge (netuším český název). Prošli jsme se, půjčili loďku, jeli lanovkou…, a také se vyškrabali až na vrchol, což bylo celkem kolem 600 schodů! No, trochu jsem nadávala a chcípala, ale došli jsme. Výhled fakt stál za to. A ta bolest nohou další den na letu… boží!

Pak jsem si užila inspekci na Airbus 350. Ale nebyla jsem sama cizinka, inspekci měli i Max (Německo) a Walid (Tunis). To je vždy mnohem větší sranda 🙂 Inspekci jsem zvládla, ale nakonec to bylo trošku komplikované 😀 Někdy v září mi oznámili, že inspektorka vlastně neměla licenci na to být inspektorkou, takže abych mohla na tomto letadle létat, musím si dát znova jednodenní výcvik. A pak znovu inspekci. Na to jsem jim řekla, že tuto licenci nepotřebuji, tak ať mi to znova nedávájí. Nebudu ztrácet čas. Navíc nakonec to vypadá, že mezinárodní lety vůbec A350 létat nebude, takže díky, nechci, nashledanou 🙂

KOUSEK RODINY V PEKINGU

Zažádala jsem si o let domů, protože… Jsem si chtěla dovézt do Pekingu bráchu se švagrovou! Naštěstí mi to vyšlo a já se o ně mohla na letu pěkně v business class postarat. Vedoucí letu byla tedy hrozná kráva, to musím říct narovinu. Asi jí vadilo, že jsem na letu měla někoho z rodiny… Nojo.

Hned první den, poté, co jsme se trochu prospali, jsme jeli do centra. Já a metro, po dlouhé době! Dali jsme si i nějaké to čínské jídlo a večer se přesunuli do baru Blue Note. Překvapení pro švagrovou k narozkám – koncert Take 6. Užila jsem si to, prostě šest černochů, no :))

Další den – Letní palác. Byla jsem tam naposled v r. 2016, takže mi nevadilo, že se tam mrknu znovu. No, nevadilo. Tam bylo zase narváno! A všichni zírali na cizince a fotili se s námi, nebo si fotili nás. Samozřejmě na tajňačku… Večer jsem je vzala na hotpot, myslím, že si to také užili. Procházka v Olympijském parku s návštěvou Olympijské věže. To byl výhled!

Pak jsem se proletěla na otočku do Toronta, potřebovala jsem rychlý let, aby mi to vycházelo časově před dalším letem do Prahy. No, lepší let jsem si nemohla přát! Po příletu z Toronta jsme šli i s Káťou a Laurou na karaoke. A další den s Mariou a Káťou do města do pivovaru, ňam ňam. Pak jsme se prošli a nakonec skončili ještě na pivu ve Swans.

Když jsem se jim zrovna nemohla věnovat, prozkoumávali si Peking a jeho okolí sami. Pak jsem si je zase odvezla pěkně a bezpečně domů a mohla si i užít víkend v Čechách. Byla jsem u ségry a taky se konečně viděla s kamarádkou Denčou v Praze.

… a zpět do reality!

Poslali mě po dlouhé době do Seattlu. Tento let moc nemusím, ale měla jsem tam 3 dny, takže byl i čas na výlet: Národní park Mount Rainier

Takové výlety já fakt můžu. Příroda! A naprosto vyvedené počasí ♥ Na letu zpět jsem měla milého cestujícího, s modrýma očima!

Pac ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *