Londýn (Skytrax ocenění), Chicago, Boston,… před dovolenou doma, letem do Bruselu a dovolenou v Torontu!

To zase bude článek dlouhej jak noc! ? prostě jsem se k tomu nějak nedostala, bylo toho poslední dobou docela dost.

Měla jsem speciální let do Londýna. A co na něm bylo tak speciální? Letěli jsme na slavnostní předávání ocenění Skytrax! Tak jsme už samozřejmě předem věděli výsledky, že jsme v TOP 10 na 8.místě a dostali jsme další 3 ceny. Ono celé to Skytrax hodnocení mi přijde trochu nesmyslné, ale dejme tomu.

V posádce jsem měla samé fajn lidi, které už znám z různých akcí a letů, včetně Cory, se kterou jsem natáčela v květnu. Po příletu do Londýna jsme si dali večeři v hotelu (to bylo snad poprvý, co bych šla jíst společně s posádkou, haha). Další den nás čekalo brzké vstávání, nachystat se, abychom vypadali ťip ťop a jelo se do hotelu Langham (tam bych se jednou chtěla ubytovat!!!), kde se akce konala. Bylo to super potkat tam další zástupce aerolinek a pak si jít na podium pro ceny, fajn zážitek. Po akci na hotel převléci se a zpět do centra na večeři se šéfy. No, náročný to bylo ?

Zpět v Pekingu jsem se moc neohřála. Byla jsem jen doma s kocourem a čekal mě let do Chicaga na 2 dny.

Do Chicaga jsem letěla poprvé! Takže zase něco nového. Let tam byla plná business class, ale jelikož jsem letěla s Felixem, (můj oblíbený vedoucí letu) který na letu hodně pomůže se servisem, bylo to fajn. Byla jsem ale po přistání dost chcíplá, tak jsem spala jak medvěd a další den vyrazila do města.

Samozřejmě jsem si připálila ramena, dekolt a ruce, klasika. Kdo by čekal, že to slunce bude tak pálit při chození po městě, že…? Moc se mi tam líbilo, je to pro mě takový menší New York ?

Před přistáním v Pekingu byl super výhled, tak jsem si to musela vyfotit…

Upekla jsem si bábovku, zašla ven s Laurou, do toho se motala kolem Dobbyho, s Káťou jsme vyrazily za kulturou. Koukala jsem na akce a viděla, že bude Harry Potter 1. díl s hudbou hranou orchestrem z Itálie! Takže kino, kde pod plátnem sedí hafo muzikantů a veškerá hudba je „live“. Tam jsem musela jít a jediná Káťa byla zrovna taky v Pekingu a taky nadšenec, tak jsem měla parťáka.

Super zážitek! Jen Číňani a jejich dress code, však víte… taky nás rozčilovali, když během filmu tisíckrát tleskali (poprvé se objevil Snape; vtipný moment…), ale neřešili, že orchestr zrovna hraje / nehraje, prostě jim šlo víc o film.

  

Pak jsem si dala rychlý let do Bostonu, který byl cestou tam tragédie. Byla jsem po dlouhé době v economy a vedoucí byla prostě, no… hrozná kráva ? po letu jsem přistála v posteli a byla tam až do rána. Snídaně, nákup (ne)potřebných věcí a sushi a relax před letem zpět. To nám prohodili pozice, byla jsem v business a paráda. Nemusela jsem se s tou dotyčnou vidět ?

Dorazila jsem do Pekingu plná energie, protože to byl můj poslední let před dovolenou doma. Tak jsem vytáhla Lauru na véču, pivo a vodnici a oslavila jsem zahájení volna.

Odpoledne před nočním letem domů jsme se ještě sešly i s Káťou a Mariou, zašly na jídlo (jak jinak) a já si musela dobalit a frrrrrr v 11h večer na letiště.

 

Let domů jsem se snažila co nejvíc spát, celkem to uteklo. A hurá! 10 dní doma.

Víte co? O dovolené doma, dalším letu (Brusel-Antwerpy) a dovolené části II., na kterou zrovna letím…❤️… to hodím do dalšího článku

Ono by toho bylo najednou moc!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 2 =