Po dlouhé době se hlásím!

Nic jsem tu dlouho nesdílela, nejsem si jistá, jestli vás story z mého života zajímá i nadále. Už v něm totiž nefigurují letadla a létání ☺ Ale i tak bych si blog chtěla nadále udržet. Je totiž fajn se občas podívat a připomenout si, kde jsem byla a jak moc je to všechno teď jiné.

Výpověď

Co se týče práce, nastaly u mě nějaké změny. Jak jste možná postřehli, koncem května jsme spustili eshop s produkty ze sójového vosku, které vyrábím. Vonné svíčky a vosky do aromalampy, interiérové spreje a dárkové balíčky – můžete se mrknout na shop, budu určitě ráda!

Utvrdila jsem se tak v tom, jak moc mi vyhovuje být na vlastní noze a pracovat si „na svém“. I když je to obrovská odpovědnost. O to víc je to pro mě lákavější.

Na recepci v Cara Plasmě máme sice klídek, člověk odejde s čistou hlavou domů, ale není to nic pro mě. Tato pozice bude ideální pro člověka, kterému nebude vadit, mít každý den stejný. Cítím, jak se už nemám nikam posunout, nic nového se nenaučím a připadám si tu zbytečná. Nic proti, jsou lidé, kterým to naprosto vyhovuje a jsou tak spokojeni – chápu. Mě to dost vysiluje. Lidé sem chodí různí, není to občas jednoduché. A podmínky se nám tu neustále mění a ne zrovna k lepšímu – ale to se nehodí tu rozepisovat. Z toho tedy vyplývá, že jsem dala výpověď ☺

Ještě to tu vydržím zhruba do poloviny září a poté si vyberu dovolenou, abych nastoupila fresh a plná energie do nové práce!

Nová práce

Před rokem na jaře jsem se dozvěděla o investiční platformě Fondee, kdy mi jedna milá čtenářka blogu Káťa „dohodila“ můj byt na Karlíně. Majitelem bytu je totiž Honza, který firmě Fondee šéfuje ☺ A Káta mi psala začátkem července tohoto roku, zda nechci k nim do týmu na customer care.

Popřemýšlela jsem, naplánovali jsme si ve Fondee pohovor a dohodli se na spolupráci ♥ Moc mě to těší, jelikož se zase naučím něco jiného, z oblasti, která je pro mě úplně nová. Fondee je startup, který je mi moc sympatický. Já jsem se o zhodnocení peněz začala zajímat minulý rok. Na spořícím účtu nám peníze moc neporostou a to je škoda. I život v pandemii nám ukázal, jak je důležité myslet dopředu. Navíc já nechci jednou spoléhat na důchod – ten už asi ani nedostanu 😀 Ve Fondee jsou navíc stejně smýšlející lidé a to je mi blízké.

A nejsem úplný zastánce pevné pracovní doby. V nové práci to bude dost o domluvě a  mohu pracovat odkudkoliv – co víc si přát. Moc se na to těším.

Osobní život

Z této oblasti už toho tolik nesdílím na sociálních sítích, asi jsem to i trošku přehodnotila. Ale na instagramu jste si občas mohli všimnout ☺ Jsem už delší dobu šťastně zadaná a moc spokojená. Chápu, že pro některé je větší věkový rozdíl mezi partnery nepochopitelný – ale nám to tak vyhovuje. Nezáleží přeci na tom! To hlavní – lásku – máme ♥  Bylo by zbytečné se tomu bránit jen kvůli věku. Je pro mě důležité, že si i tak rozumíme a dokážeme spolu fungovat. Cítíme, že to tak prostě mělo být. Navíc už se známe skoro 10let… A mimo jiné, nikomu do našeho vztahu nic není. Každý by se měl především starat hlavně sám o sebe 😀

Bude dovolená!

Koncem září se chystáme na dovolenou, moc se těším, hlavně na all inclusive a relax 😀 Vybrala jsem Mallorcu, tak uvidíme, pro mě to bude nová destinace. Hlavně asi po roce a půl poletím letadlem!!! Už ani nevím, jak to probíhá! 😀 Léto bylo takové zvláštní, ty ranní teploty dost podzimní tedy a to je teprve konec srpna… Ale na podzim se těším, to zas jo! Nemám moc ráda horka a pařáky, vyhovuje mi krásných 20 stupňů 🙂

Věci stále v Číně

… a dlouho tam asi ještě budou. Navíc po Laury zkušenosti na jaře v Číně se tam vůbec nehrnu. Se svým drahým se tam chtěli vrátit, ale strávila cca 2 měsíce v karanténě na hotelu nebo dokonce v nemocnici. Naprosto otřesné zacházení a přístup. Hned, jak mohla, z Číny odletěla pryč a nechce se tam vracet. Byla z toho i dost psychicky rozhozená…

No nic, stále jsou to „jen“ věci a evidentně je tolik nepotřebuji, když už jsem zpátky v Čechách cca rok a půl.

Kámošky jsou taky v pohodě ♥

Laura má momentálně svého Antonia u sebe v Rumunsku a plánují budoucnost v Americe. A Káťa se konečně dočkala a její drahý Jon se mohl dostat do Čech. A dokonce už jsou zasnoubeni 😀 No, jedou bomby! Maria se taky má fajn, takže „holky z Číny“ jsou všechny naprosto v pořádku a mají se skvěle. Je super, že mám Káťu v Praze a můžeme se tak potkat.

Dobbyna

…tak ten se má asi úplně nejlépe! Před pár dny to byl rok, co se mi podařilo Dobbyho dostat do Čech. Je neskutečný, jak rychle to letí. Uvědomuji si, že jsem fakt ráda, že ho tu mám. Komunikuje se mnou a i když je to občas zmeteček, nedám na něj dopustit. Je z něj pěkný cvalík, každý den žebrá o svoje oblíbené pamlsky a je nám spolu dobře.  Jen ty chlupy by nemusely být všude 😀

Léto

Stihli jsme alespoň nějaké výlety, divadlo, také jsem měla ségru na návštěvě, jinak tak nějak pořád to samé – vosky, práce.. 😀 Občas návštěva doma, rodinná oslava… Do rodiny nám v březnu přibyl další člen – Karolínka! ♥ Každý rok se narodí někdo nový, jsem zvědavá, kdo to bude ten rok příští 🙂

To by pro dnešek zase stačilo. Až bude něco nového, co bych s vámi ráda sdílela, tak se ozvu ♥  Zatím se mějte krásně a opatrujte se! Pac!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *