Shrnutí: Říjen

V říjnu jsem letěla do Vancouveru, let, o který jsem si zažádala, aby mi volno po letu vycházelo na zkoušku z čínštiny. A taky abych viděla Alekse, jak jinak ♥ Letěla jsem tedy samozřejmě do Toronta, když měl Aleks školu, tak já se věnovala čínštině. Jeden večer jsme se vraceli domů a potkali jsme rodinku mývalů 🙂 Já z toho měla samozřejmě Vánoce, protože jsem je takhle mimo ZOO ještě nikdy neviděla.

Žádat si o let do Vancouveru je tak trochu sebevražda. Let tam i zpět plný, navíc vedoucí na pěst, takže sem se nemohla dočkat, až přistanu zpět v Číně a už posádku neuvidím.

V noci jsem se dostala domů a další den mě čekala zkouška z čínštiny (HSK 3). Měla jsem z toho celkem strach, protože jsem se na to nestihla dostatečně připravit a šla jsem tam s tím, že to prostě nemohu dát 😀 Ale asi při mně stálo štěstí, protože za 2 týdny byl online výsledek a hurá, zvládla jsem to! A Laura taky. Ta na zkoušku přišla ještě v uniformě, protože přistála dopoledne v den zkoušky z Berlína. Po zkoušce jsme šli na hotpot.

Zkoušku jsem měla za sebou, tak jsem mohla volné dny v Pekingu věnovat přípravám na stěhování. Alespoň jsem si dost věcí vytřídila a zbavila se zbytečných věcí. To je hrozný, kolik toho člověk nahromadí!

Letěla jsem zase jednu Prahu, brácha měl oslavu narozek, tak jsem tam nemohla chybět! Šli jsme s bráchou a mamkou na houby, bylo super podzimní počasí a našla jsem toho dost! Buchtičky s krémem jsou klasika, ty jsem si dala asi třikrát…Oslava byla taky fajn, alespoň jsme se zase jednou všichni sešli!

 

Po návratu z Prahy jsem si lehla jen na dvě hoďky, protože nás s holkama čekalo focení v uniformách. Chtěly jsme to stihnout, dokud jsme ještě byly v Pekingu všechny. Maria již dala výpověď a čekala, než ji pošlou do Haikou zrušit vízum. Po focení na obídek a cestou domů jsem vytuhla v autě, ale nebyla jsem sama 🙂

 

Fotky se myslím povedly! Tak tady jich pár máte na ukázku… Mám z nich rádost, bude to jednou fajn památka ♥

Spánek se po focení doma ale nekonal, s Laurou jsme uklízely byt, další den jsme předaly klíče. Skončily jsme někdy pozdě večer. Dobbymu změna bydlení nevadí, ba naopak. Má tu větší sedačku a lepší výhled z okna na ptáčky 😀 Byt je to ale víceméně stejný.Tak jsem se s Dobbym zabydleli ♥

A hurááá, let do Toronta! A naše oblíbená křidýlka 🙂 V Pekingu jeden skvělý koncert (A. Schiff) s Laurou a zase Toronto! Vyměnila jsem si let. Ale bohužel jsme měli pár hodin zpoždění, takže mě to docela zabilo.

Jsme na začátku listopadu… a víte co? To shrnu zase v dalším článku i s mou dovolenou v Thajsku ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + sixteen =