San Francisco a jeden inaugurační let… a taky přípravy na stěhování a zkoušku z čínštiny = ZÁŘÍ.

Září a říjen pro mě byly docela hektické měsíce. Učila jsem se na zkoušku z čínštiny, kterou jsem měla v půlce října. Maria se rozhodla, že dá výpověď v říjnu, takže jsme řešily, co a jak. Jelikož já plánuji skončit někdy na jaře a nyní nám akorát končí smlouva bytu, co máme pronajatý s Laurou, tak jsme to vymyslely tak, že budu bydlet s Káťou místo Marii. A Laura si našla byt s Antoniem. Takhle to nebudu Lauře komplikovat, až pak odejdu. Hezky jsme to vymyslely, ale to stěhování už tak super nebylo! Ale nepředbíhejme.

SAN FRANCISCO

Po Seattlu jsem měla docela po dlouhé době San Jose. Ano, taky neoblíbený let, ale opět to byl delší pobyt. Jeli jsme do San Francisca, konečně jsem měla šanci se tam podívat!

V Pekingu zase učení, učení… ale Dobby je vždy rád, když se mi může přes všecko natáhnout, nebo mi začít kousat propisku! A s třídením věcí taky neměl problém.

Inaugurační let Chicago – Chengdu

Chicago létáme z Pekingu a v září jsme zahájili lety i z Chengdu. A mě poslali jako cestující do Chicaga, abych letěla první, inaugurační let Chicago – Chengdu.

Byla jsem zase ráda zpátky v Pekingu. Mohla jsem se věnovat čínštině, jak jinak… A hotpot s Káťou a Mariou ♥

Pak jsem měla žádost na let do Prahy, huráááá na chvilku zase v ČR. Rodinné meetingy, kočky a jídlo, prostě klasika pobyt doma! Stejně je super, že si nyní mohu žádat jednou měsíčně o let domů, tedy Praha nebo Vídeň. Praha je pro mě samozřejmě lepší, jsem rychleji doma, ale pobyt ve Vídní máme 5 dní. Takže každá možnost má svoje plusy!

Na tomto letu jsem měla naprosto skvělou posádku. Na let zpět ještě něco řešili na letišti a pak mi do letadla donesli kafe… to se hned líp letí!

Měla jsem pak začátkem října místní lety, protože mi to časově nevycházelo před mou žádostí o let… no to vám řeknu v dalším článku! ♥ Ale přežila jsem to, mohla jsem tak být s Dobbym a Laurou, řešit věci ohledně stěhování. A při zpoždění jsem se zabavila čínštinou. Ble.

Nyní je konec října, který vám shrnu brzy! Zkoušku mám za sebou, stěhování taky, snad se to již všecko vrátí do normálních kolejí. A taky mám konečně čas řešit blog, hurá sláva! Mějte fajn podzim ♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *