Zase jeden malinký update ze života letuchy

Tak ahoj ahoj, zase se ozývám ? mám za sebou konečně 3 zaučovací lety na A350, už „jen“ inspekce a hurá, další licenci mám v kapse! Jinak z toho letadla ale nejsem vůbec nadšená. V business class o něco víc lidí, ble. Ale pro economy letuchy je to ještě horší, některá letadla mají fakt BLBĚ vymyšlená, že třeba uprostřed není žádná galley (kuchyňka). To pak holky musí tahat vše (těžké vozíky) ze zadní galley a dost se teda nadřou, hlavně na mezinárodních letech.

Jeden zaučovací let jsem si vážně užila, odjela jsem z domu v 16,30hod a přistála jsem až v 7hod ráno z MÍSTNÍHO letu! Klasika Shenzhen, všeho všudy jsme nabraly 6h zpoždění ?. Alespoň jsme na letu byly dvě cizinky, to je vždycky lepší, než být jediný „outsider“!

Jinak foto foceno v 7,25h ráno… zoufalství ??

Do San Jose jedině na shopping

Dostala jsem po dlouhé době můj velmi NEoblíbený let – San Jose. Nepodařilo se mi vyměnit si ho! Naštěstí ale jen krátký pobyt, nemusela jsem trpět dlouho. Tentokrát to ale vlastně nebylo tak špatný, protože jsem si tam koupila krásný Adidasky v Marshalls ve slevě ? Člověk si to musí občas nějak zpříjemnit…

Za kamarádkami v Bostonu

…kamarádky = veverky! Jak jinak, já a roztomilá zvířátka ? Tentokrát jsem jim koupila vlašský ořechy, abych si je trochu uplatila a mohla je fotit. A vyšlo mi to! Ty mrchy mi šplhaly po nohou a lezly na klín, pro ořech prý cokoliv. Povedly se mi i fajn fotky. Jednou si musím koupit pořádný foťák. Chtěla bych se věnovat focení a stále se v tom zlepšovat.

Bráchy čtyřicítka

Zažádala jsem si zase o jeden fajn let = Praha! Čekala mě doma totiž jedna významná událost, oslava bráchy narozenin. Tam jsem přeci nemohla chybět! ? po příletu jsem ještě stihla na hotelu snídani, kapitán nám objednal Plzničku ? Blázen, v 7h ráno! Ale tak v Pekingu už byl čas oběda… Musím říct, že po letu celkem bodla! ? A můj druhý bratr si mě dokonce přijel vyzvednout na letiště, mám já to ale servis. Na to bych si i zvykla! Kromě oslavy jsem se jinak zdržovala doma, překvapivě jsem se i trošku učila psát čínské znaky ?

 

Čínština

Snažím se poslední dobou přinutit se k učení. Vyšší level zkoušky = 600 čínských znaků. ? takže se je postupně učím psát a tím si je i zapamatovat. Je to peklo. Dost snadno se to zapomíná… fuj. Tak uvidíme, jak dlouho mi to „nadšení“ vydrží. Ale než tu v Číně skončím, ráda bych tu zkoušku zvládla. Ono se to může do budoucna hodit. Číňani jsou všude!

Jinak pfuuu, v Pekingu je vedro jak blázen. Takže bez větráku a klimatizace se to nedá. Sauna!

V srpnu, pokud vše vyjde, se za mnou možná přiletí podívat brácha se švagrovou! Konečně uvidí, jak to tu v Číně chodí, haha. ? Tak se těším!

Následující dny

Zrovna jsem v letadle do Shenzhenu, zítra mám jeden fajn letíček, který jsem si vyžádala. Vancouver! Nebo spíš… Toronto? Ano, poletím za Aleksem! ♥️ Ať si ho užiju déle, než cca 24h, když letím Peking – Toronto. On má nyní volno po zkouškách, tak jsem to pěkně naplánovala. Bude to ale dost busy let, plná business class. No co, nějak to přežiju a pak frrrr…

S Laurou jsme si zažádaly o let do Bruselu, je tam pobyt 3 dny, tak doufám, že nam ho fakt dají. Máme v plánu jet odtamtud do Amsterdamu, chtěla bych se tam znovu podívat. Naposledy jsem se tam dostala před třemi lety, než jsem frnkla do Číny. A moc se mi tam líbilo. Tak držte palce! Navíc sdílet pokoj na hotelu s Laurou mi vůbec vadit nebude ?

Ono to chce si občas zažádat o nějakou fajn destinaci, nebo letět s někým / za někým blízkým. Zvednout si náladu, udělat si radost, dobít baterky něčím pozitivním ? Protože ne vždy dostaneme lety, jaké bychom chtěli. Když mi cpou busy Seattle, San Jose, Chicago,… tak jdu na let otrávená ? Ale nebojte, většinou se to pak spraví, když mám na starost fajn cestující, nebo fajn kolegy v posádce. Navíc situace u nás ve společnosti je momentálně nic moc, ale snažíme nenechat se tím ovlivnit a věříme, že to bude zase brzy ok. A když nebude? Tak si sbalím svůj milion kufrů a čau ??‍♀️

Tak jo, to by pro tentokrát stačilo. Teď se jdu odebrat do říše snů a zítra brzy ráno hurááá do oblak, už abych přistála ?

Užívejte si léta ☀️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *