Praha, Manchester, Brusel, chřipka…

….ano, tohle všechno už mám za sebou 🙂
Můj první mezinárodní let byla Praha, sice jen na dva dny (pondělí ráno přílet, středa odpoledne odlet), ale i tak jsem toho myslím stihla hodně a bylo fajn zase všechny vidět.
Nákupy a oběd se ségrou, tatarák, kocouři…
Když jsem odlétala, před předletovým briefingem jsem se potkala s Laurou, která ten den ráno do Prahy přiletěla, tak jsme pokecaly a mohla jsem zase letět zpět do Pekingu.
Další let jsem měla Manchester, kam se mi ze začátku vůbec nechtělo. Let je to trochu delší, než Praha, město na mě působilo jako pěkná nuda. Ale když jsem dorazila, byla jsem nadšená! Opravdu krásné město, nádherné budovy, spousta obchodů včetně Primarku ♥ takže jak jsem dorazila na hotel – vana, spánek, odpoledne nákupy. Chtěla jsem samozřejmě koupit i něco pro Alekse, Lauru atd., takže nakonec jsem kufry skoro nemohla zavřít.
Další den jsem měla naplánovaný oběd se spolužačkou ze základky Míšou, která v Manchesteru žije, bylo to fajn! 🙂 zbytek dne jsem šla na prohlídku další části města a večer zalehla docela brzy do postele.
Posádku jsem neměla úplně nejlepší na tento let, takže jsem s nimi ani neměla v plánu trávit čas a raději jsem si Manchester užila v klidu sama.
Jako další let mi dali Brusel. Po příjezdu na hotel samozřejmě hned sprcha, velkáááá snídaně (tu jsem si opravdu užila, jak moc mi chyběla evropská snídaně, mají tam navíc opravdu luxusní výběr) a spánek.
Odpoledne jsem byla docela rozbitá a moc se mi nikam nechtělo, ale vyrazila jsem do města asi na 2 hoďky. Samozřejmě jsem (náhodou) narazila na Primark, ale byla jsem zklamaná, pouze jedno patro, spousta lidí, zmatek… takže jsem si toho moc neodnesla.
Další den od rána pršelo, ale i tak jsem se dokopala vyrazit ven. Od centra máme v Bruselu hotel asi 15-20min metrem, což je pohoda. Prošla jsem si ty nejznámější památky, parádně zmokla, na hotel přišla úplně mokrá a utahaná, tak jsem zbytek dne proválela v posteli a chystala se na další den na let.
Bohužel, už z letu domů z Prahy jsem si dovezla kašel, který se mě držel do teď a při letu z Bruselu se k tomu přidala teplota, rýma, zkrátka nějaká chřipka. Jo, když to někdo nevyleží hned, vrátí se to i s úroky 🙂 takže jsem doletěla 11.11. rovnou do postele. V sobotu jsem napsala na plánování, aby mi na začátek týdne nedávali mezinárodní let, protože bych jim to stejně odvolala, že jsem nemocná. Také jsem je poprosila o let do Prahy na čtvrteční noc a – vyhověli mi! Dostala jsem na tento týden na pondělí pouze let do Sanyi (samozřejmě jsem to odletět nemohla, den předem jsem měla ještě vysokou teplotu a nebylo mi moc fajn) a Prahu, o kterou jsem si zažádala. Takže zítra se budu chystat zase domů! Tentokrát to budu mít o den delší, od pátku ráno do pondělí cca poledne 🙂 tak se těším.
Jinak 7.11. jsme se s Laurou přestěhovaly do vlastního bytu, do teď se ještě zabydlujeme, ono když člověk pořád někde lítá, bylo těžké se do toho ještě stěhovat 🙂 později přidám fotky do dalšího článku, až to tu bude vypadat trochu reprezentativněji 😀
Aleks si tu našel byt v budově vedle, takže bude zase blízko, tak jako tak jsme spolu každou chvilku, kdy jen máme společně stejné volno ♥
Mějte se, smějte se!
I*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *